KotiRyhmätKeskusteluLisääAjan henki
Etsi sivustolta
Tämä sivusto käyttää evästeitä palvelujen toimittamiseen, toiminnan parantamiseen, analytiikkaan ja (jos et ole kirjautunut sisään) mainostamiseen. Käyttämällä LibraryThingiä ilmaiset, että olet lukenut ja ymmärtänyt käyttöehdot ja yksityisyydensuojakäytännöt. Sivujen ja palveluiden käytön tulee olla näiden ehtojen ja käytäntöjen mukaista.
Hide this

Tulokset Google Booksista

Pikkukuvaa napsauttamalla pääset Google Booksiin.

Standard Catalog of Smith & Wesson –…
Ladataan...

Standard Catalog of Smith & Wesson (vuoden 2007 painos)

– tekijä: Jim Supica, Richard Nahas

JäseniäKirja-arvostelujaSuosituimmuussijaKeskimääräinen arvioKeskustelut
27-681,067 (4.75)-
Smith and Wesson outfitted some of the biggest and boldest gunfighters, both actual and fictional, including Wild Bill Hickock, Buffalo Bill and Dirty Harry, whose exploits are still legendary. Today a renewed Smith and Wesson corporation is back in the front of the pack. Standard Catalog of Smith & Wesson, 3rd Edition combines full color photos with details collectors need to identify and better appreciate all Smith and Wesson firearms. For fans of Smith and Wesson firearms, this book is a must-have. This work provides easy-to-locate listings organized by model ad year of manufacture to quickl.… (lisätietoja)
Jäsen:therowdydog
Teoksen nimi:Standard Catalog of Smith & Wesson
Kirjailijat:Jim Supica
Muut tekijät:Richard Nahas
Info:Gun Digest Books (2007), Edition: Third Edition, Hardcover, 384 pages
Kokoelmat:Oma kirjasto
Arvio (tähdet):
Avainsanoja:-

Teoksen tarkat tiedot

Standard Catalog of Smith & Wesson (Standard Catalog of Smith and Wesson) (tekijä: Jim Supica)

-
Ladataan...

Kirjaudu LibraryThingiin, niin näet, pidätkö tästä kirjasta vai et.

Ei tämänhetkisiä Keskustelu-viestiketjuja tästä kirjasta.

Ei arvosteluja
ei arvosteluja | lisää arvostelu
Sinun täytyy kirjautua sisään voidaksesi muokata Yhteistä tietoa
Katso lisäohjeita Common Knowledge -sivuilta (englanniksi).
Kanoninen teoksen nimi
Alkuteoksen nimi
Teoksen muut nimet
Alkuperäinen julkaisuvuosi
Henkilöt/hahmot
Tärkeät paikat
Tiedot englanninkielisestä Yhteisestä tiedosta. Muokkaa kotoistaaksesi se omalle kielellesi.
Tärkeät tapahtumat
Kirjaan liittyvät elokuvat
Palkinnot ja kunnianosoitukset
Epigrafi (motto tai mietelause kirjan alussa)
Omistuskirjoitus
Ensimmäiset sanat
Sitaatit
Viimeiset sanat
Erotteluhuomautus
Julkaisutoimittajat
Kirjan kehujat
Alkuteoksen kieli
Canonical DDC/MDS
Smith and Wesson outfitted some of the biggest and boldest gunfighters, both actual and fictional, including Wild Bill Hickock, Buffalo Bill and Dirty Harry, whose exploits are still legendary. Today a renewed Smith and Wesson corporation is back in the front of the pack. Standard Catalog of Smith & Wesson, 3rd Edition combines full color photos with details collectors need to identify and better appreciate all Smith and Wesson firearms. For fans of Smith and Wesson firearms, this book is a must-have. This work provides easy-to-locate listings organized by model ad year of manufacture to quickl.

No library descriptions found.

Kirjan kuvailu
Yhteenveto haiku-muodossa

Pikalinkit

Suosituimmat kansikuvat

Arvio (tähdet)

Keskiarvo: (4.75)
0.5
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4 1
4.5
5 3

Oletko sinä tämä henkilö?

Tule LibraryThing-kirjailijaksi.

 

Lisätietoja | Ota yhteyttä | LibraryThing.com | Yksityisyyden suoja / Käyttöehdot | Apua/FAQ | Blogi | Kauppa | APIs | TinyCat | Perintökirjastot | Varhaiset kirja-arvostelijat | Yleistieto | 157,028,193 kirjaa! | Yläpalkki: Aina näkyvissä