Tämä sivusto käyttää evästeitä palvelujen toimittamiseen, toiminnan parantamiseen, analytiikkaan ja (jos et ole kirjautunut sisään) mainostamiseen. Käyttämällä LibraryThingiä ilmaiset, että olet lukenut ja ymmärtänyt käyttöehdot ja yksityisyydensuojakäytännöt. Sivujen ja palveluiden käytön tulee olla näiden ehtojen ja käytäntöjen mukaista.

Etsi jäsenen kirjoista

Satunnaisia kirjoja kirjastostani

Doomsday Book – tekijä: Connie Willis

The Tragedy of Arthur – tekijä: Arthur Phillips

Excellent Women – tekijä: Barbara Pym

Inferno – tekijä: Dan Brown

The Queen's Fool – tekijä: Philippa Gregory

The Scarlet Letter – tekijä: Nathaniel Hawthorne

Enchanters' End Game (Belgariad) – tekijä: David Eddings

Jäsenet, joilla on samoja kirjoja kuin jäsenellä kiwiflowa

Jäsengalleria (5)

(katso kaikki 5 kuvaa)

RSS-syötteet

Viimeksi tallennetut kirjat

Jäsenen kiwiflowa arvostelut

Muiden tekemiä arvosteluja jäsenen kiwiflowa kirjoista

Avustaja-ansiomerkit

Common KnowledgeMember RecommendationsCover UploadingHelperTalk Spam-FightingFiverTenner

 

Jäsen: kiwiflowa

KokoelmatRead in 2018 (15), Read 2015 to 2017 (107), Read in 2014 (58), Oma kirjasto (619), Aion lukea (482), Toivelista (133), Parhaillaan lukemassa (2), Luettu, ei oma (628), read in 2013 (46), read in 2012 (39), read in 2011 (33), read in 2010 (94), read in 2009 (88), Suosikit (66), Kaikki kokoelmat (1,463)

Kirja-arvosteluja40 arvostelua

Avainsanojado not own (129), read in 2007 (60), fiction (42), ACL (32), TBR (32), read in 2008 (29), from Borders (26), Favourite Series (22), swapped at bookshop (22), (21) — kaikki avainsanat

VälineKirja (1,463), Paperinen kirja (1,430), Äänikirja (19), Ebook (3)

Pilvetavainsanapilvi, tekijäpilvi, avainsanapeili

Suositukset75 suositusta

Tietoja kirjastostaniA huge TBR and wishlist - the older I get the broader my interests and the more I want to read as impossible as that may seem.

Ryhmät1001 Books to read before you die, 2013 Category Challenge, 2015 Category Challenge, 75 Books Challenge for 2012, 75 Books Challenge for 2013, 75 Books Challenge for 2014, 75 Books Challenge for 2015, Crime, Thriller & Mystery, Fans of Joyce Carol Oates, Horror!näytä kaikki ryhmät

LempikirjailijatJane Austen, L. M. Montgomery, Sharon Kay Penman, Louise Penny, Barbara Pym, J. K. Rowling, Laura Ingalls Wilder, Connie Willis (Yhteiset suosikit)

TapahtumapaikatSuosikit | Vieraillut

Suosikkikirjakaupatubiq (previously University Bookshop Ltd), Unity Books

SuosikkikirjastotAuckland Central City Library

Oikea nimiLisa

SijaintiNew Zealand

Käyttäjätilin tyyppijulkinen

URL-osoitteet /profile/kiwiflowa (profiili)
/catalog/kiwiflowa (kirjasto)

RekisteröitymispäiväMay 19, 2007

Parhaillaan lukemassaCertainty – tekijä: Madeleine Thien
Britain after Rome: The Fall and Rise, 400 - 1070: Anglo-Saxon Britain: V.2 1 (Allen Lane History) – tekijä: Robin Fleming

Uusimmat toimet

kiwiflowa antoi tähtiä:
)
kiwiflowa antoi tähtiä:
)
kiwiflowa antoi tähtiä, tallensi:
)
Lisätietoja | Ota yhteyttä | LibraryThing.com | Yksityisyyden suoja / Käyttöehdot | Apua/FAQ | Blogi | Kauppa | APIs | TinyCat | Perintökirjastot | Varhaiset kirja-arvostelijat | Yleistieto | 157,187,837 kirjaa! | Yläpalkki: Aina näkyvissä