Tämä sivusto käyttää evästeitä palvelujen toimittamiseen, toiminnan parantamiseen, analytiikkaan ja (jos et ole kirjautunut sisään) mainostamiseen. Käyttämällä LibraryThingiä ilmaiset, että olet lukenut ja ymmärtänyt käyttöehdot ja yksityisyydensuojakäytännöt. Sivujen ja palveluiden käytön tulee olla näiden ehtojen ja käytäntöjen mukaista.

Etsi jäsenen kirjoista

Satunnaisia kirjoja kirjastostani

City of Pearl – tekijä: Karen Traviss

Wizard's First Rule (Sword of Truth, Book 1) – tekijä: Terry Goodkind

Shockscape (Deathlands) #18 – tekijä: James Axler

Hyperion – tekijä: Dan Simmons

One Door Away from Heaven – tekijä: Dean Koontz

The Last Templar – tekijä: Raymond Khoury

Death by Black Hole: And Other Cosmic Quandaries – tekijä: Neil deGrasse Tyson

Jäsenet, joilla on samoja kirjoja kuin jäsenellä harpua

Yhteydet jäseniin

Ystävät: davidgood, GlennKleier, Saberware, ToddGerber

Jäsengalleria (3)

(katso kaikki 3 kuvaa)

RSS-syötteet

Viimeksi tallennetut kirjat

Jäsenen harpua arvostelut

Muiden tekemiä arvosteluja jäsenen harpua kirjoista

Avustaja-ansiomerkit

Common KnowledgeHelperCoverGuessFiverTenner

 

Jäsen: harpua

KokoelmatOma kirjasto (1,354), Kindle (1), Kids (9), Read and owned (76), Toivelista (1), Aion lukea (2), Luettu, ei oma (24), Erics (1), Kaikki kokoelmat (1,357)

Kirja-arvosteluja225 arvostelua

Avainsanojafantasy (448), horror (224), read (111), thriller (109), science fiction (90), christian (84), Goosebumps (52), non-fiction (51), children (45), mystery (44) — kaikki avainsanat

VälineKirja (1,357), Paperinen kirja (1,333), Ebook (15)

Pilvetavainsanapilvi, tekijäpilvi, avainsanapeili

RyhmätBrandon Sanderson Fans, Fans of Robert R. McCammon, FantasyFans, The Green Dragon, Thing(amabrarian)s That Go Bump in the Night

LempikirjailijatRobert Jordan, Bentley Little, Brandon Sanderson (Yhteiset suosikit)

Kotisivuhttp://lautzofif.wordpress.com

JäsenyysER. LibraryThingin Varhaiset kirja-arvostelijat/Jäsenten kirjalahja

MuuallaFacebook, Twitter

Oikea nimiJason Lautzenheiser

SijaintiNavarre, OH

Käyttäjätilin tyyppijulkinen

URL-osoitteet /profile/harpua (profiili)
/catalog/harpua (kirjasto)

RekisteröitymispäiväAug 20, 2008

Lisätietoja | Ota yhteyttä | LibraryThing.com | Yksityisyyden suoja / Käyttöehdot | Apua/FAQ | Blogi | Kauppa | APIs | TinyCat | Perintökirjastot | Varhaiset kirja-arvostelijat | Yleistieto | 155,734,858 kirjaa! | Yläpalkki: Aina näkyvissä